Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Zdraví a Krása

Čelenky do vlasů

9. dubna 2011 v 13:22 | Aduš♥
Která z nás v dětství nenosila ve vlasech čelenku? Čelenky už však dlouho nejsou záležitostí výhradně malých slečen. Jsou neobyčejným vlasovým doplňkem. Se správně zvolenou čelenkou vykouzlíš perfektní účes za pár minut. Čelenka rovněž může posloužit jako super pomůcka při sportu. Zajímá tě víc? Přečti si dnešní článek a vyber si nějakou cool čelenku. Rozhodně stojí za vyzkoušení! (Zdroj: Tu)

Jak zvládnout svůj vztek?

31. března 2011 v 18:52 | Aduš♥
Vztek - setkáváme se s ním denně. Něco nás naštve a my máme chuť do něčeho nebo někoho praštit. Vztek k životu patří, jeho následky nám však dokážou velmi zkomplikovat život. Jak předejít afektovaným reakcím, kterých bychom mohli později litovat? A jak vůbec svůj vztek zvládnout a vyřešit problém s chladnou hlavou? Pokud tě to zajímá, čti dál. (Zdroj : Tu)

Jak se zbavit pupínků po holení?

27. března 2011 v 20:30 | Aduš♥

Způsobů, jak se zbavit chloupků je hodně, stále je ale nejoblíbenější klasické holení. Žiletky a různá holítka jsou cenově přijatelná, holení je rychlé a bezbolestné. Nežádoucím efektem tohoto zbavování chloupků jsou však červené pupínky, které se ti na hladké pokožce často objevují. Jak jejich výskytu předejít ti poradí tvoje Kámoška. Vyhlasme spolu válku pupínkům! (Zdroj: Tu)

Zase ty lupy...

27. března 2011 v 20:23 | Aduš♥
Lupy trápí veliké množství lidské populace. Větším problémem jsou spíše pro ženy a dívky, jelikož jejich přítomnost zničí dojem i ze sebelepšího účesu. Ani bílý poprašek na ramenou, který vyniká zejména na tmavém oblečení, není příliš přitažlivý. Pokud máš pocit, že jsi vyzkoušela už naprosto všechno, zkus si přečíst následující článek. Možná je tvým problémem jedna z příčin, o kterých jsi zatím neměla ponětí. Já ti navíc poradím, jak ji vyřešit a vlezlých lupů se konečně zbavit. (Zdroj: Tu)

Jak vypadat štíhlejší?

6. března 2011 v 18:28 | Happy-love1
(Zdroj:Tu)
Nedaří se ti zhubnout? A přesto chceš být štíhlá? Nebo aspoň opticky vypadat o pár kilo štíhlejší? Tak čti dál a dozvíš se zaručené tipy jak své nedostatky zamaskovat. Je to snadné - stačí si vybrat to správné oblečení, doplňky a spolehnout se na osvědčené kosmetické triky. Koukni na seznam zajímavých doporučení od Kámošky.

Řekni sbohem černým tečkám

6. března 2011 v 16:08 | Happy-love1
(Zdroj:Tu)
Určitě to znáš, ráno se podíváš do zrcadla a co nevidíš, zase jsou tam ty černé tečky! Každá dívka sní o perfektní a bezchybné pleti, jenže komu v nynější době příroda nadělila obličej bez chybičky, že?! Pokud tě trápí černé tečky, můžeš žít v domnění, že ty zřejmě nikdy nebudeš patřit mezi dívky, co vypadají dobře i bez make-upu. Já ti ale poradím jak s nima dokonale zatočit!

Jak na hezké a rovné vlasy?

6. března 2011 v 16:05 | Happy-love1
(Zdroj:Tu)
Každý chce to, co nemá. Pokud potkáme dívku, která má krásné černé a dlouhé vlasy, chceme je také, i když jsme blond a na mikádo. Když má někdo husté kudrnaté vlasy, tajně po nich toužíme, protože naše zplihlé a rovné zrzavé se jim přeci nikdy nemůžou vyrovnat. Jenže pak je tu pohled z druhé strany, od dívek, které mají husté nebo zvlněné vlasy a nepřejí si nic jiného než mít je rovné a méně objemné. Také patříš k těm, které touží po rovných vlasech? Poradím ti jak na to!
 
 

Reklama