Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Móda

Rifle nebo legíny?

6. března 2011 v 17:04 | Happy-love1
(Zdroj:Tu)


Legíny jsou už dlouho nedílnou součástí módy, protože co jiného bychom nosily k dlouhým trikům, tunikám nebo k sukni? Silonky v pleťové barvě už dávno nejsou tak in, tedy pokud zrovna nemíříte na ples. Měly jsme tu normální černé legíny, které se pak začaly různě zdobit krajkami. Také jsi určitě slyšela o latexových legínách, ale teď tu je zcela nový a odlišný styl - riflové legíny.

Latexové legíny

6. března 2011 v 17:01 | Happy-love1
(Zdroj:Tu)
Existuje pár kousků oblečení, které se na pomyslné módní špici drží už několik sezón. Mimo harémové kalhoty k nim patří i legíny. Pokud ti ale ty obyčejné černé připadají už okoukané, zkus jedny z novějších typů - latexové legíny. Líbí se ti, ale máš strach, abys nevypadala "divně"? Zjisti si o nich maximum informací a uvidíš, že to je možná ta správná volba pro tvůj styl.

Image celebrit

Latexové legíny jsou nejčastěji spojovány s rockovým stylem, v dnešní době je ale můžeš kombinovat takřka se vším. Je to jeden z vůbec nejoblíbenějších kousků celebrit, ráda se s nimi pyšní třeba Rihanna, Lady Gaga, Mischa Barton nebo Olsenky. Dnes to zní docela vtipně, ale legíny všech typů byly v minulosti výhradně mužskou záležitostí, nosily se hlavně v éře Shakespeara a středověku celkově, přesvědčit se o tom můžeš v mnoha pohádkách. Oblíbené byly převážně ty, které měly každou nohu jiné barvy.
 
 

Reklama