Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Kluci

Jak ho přinutit k rozchodu?

9. dubna 2011 v 13:13 | Aduš♥
Opravdu jsi ho milovala, zažili jste spolu spoustu neopakovatelných chvil, anebo jste spolu teprve krátce, ale on už ti neskutečně leze na nervy, jenže teď si nepřeješ nic jiného, než abyste se rozešli a tys od něj měla konečně pokoj! Před očima to slůvko máš pořád - rozchod, rozchod! Ale jak to udělat? Nechceš být ta zlá a neumíš se rozcházet. Jenže zůstat s ním také nepřichází v úvahu. Rozchod je nutný! Co teď? (Zrdoj: Tu)

Proč toužíme po klucích, kteří nás nechtějí?

2. dubna 2011 v 13:58 | Aduš♥
Právě tě odmítl kluk, kterého jsi balila, nebo jsi dostala kopačky a marně přemýšlíš, proč se vždycky zamiluješ do kluka, který tě nechce, nemiluje a neváží si tě. Jak ze začarovaného kruhu ven?
Potkáš kluka. Zamiluješ se do něj, on do tebe, vaše láska je podobně silná a je to prostě ideální. Hezky se to poslouchá, realita je ale jiná. Většinou jeden z vás miluje víc a z téhle nevyrovnanosti můžou pramenit velké problémy. Ty mu budeš vyčítat, že tě nemiluje stejně silně, jako ty jeho. Nebo on bude mít výčitky, proč k tobě nedokáže cítit totéž, co ty k němu. Budete se oba trápit a nakonec vám na to může vztah i umřít.
(Zdroj: Tu)

Nejlepší místa, kde najít kluka

2. dubna 2011 v 13:42 | Aduš♥
Jsi pořád sama a ráda bys to změnila? Ideální protějšek prý můžeš potkat kdekoli. Kde ale na skvělého kluka narazíš zaručeně?
Zeptej se svých zadaných kámošek, kde na toho svého narazily ony. Budeš se divit, ale nejspíš od nich uslyšíš naprosto všední místa, jako je škola, klub, diskotéka, tábor, autobus... Každé tohle místo chce ale zvláštní zacházení.
(Zdroj: Tu)

Líbání – exkluzivní návod

31. března 2011 v 18:50 | Aduš♥
©Aduš♥: No tak k těmhle návodům...Mě teda trochu pomohl, ale samozdřejmě je to na každém z nás :))
Vše co si chtěla vědět o pusách, polibcích a technikách líbání ti přináší speciální líbací návod, který je určen nejen začátečnicím. Přinášíme ti rady a triky, jak se stát neodolatelnou sexy dračicí a jedním polibkem získat každého chlapa. Možná nelze naučit skvěle líbat podle nějakého návodu, ale určitě lze získat alespoň základní přehled o tom, čemu by si se měla vyvarovat. (Zdroj: Tu)

Jak přežít rozchod s partnerem?

31. března 2011 v 18:09 | Aduš♥
Téměř každá jsme to zažila - rozchod s partnerem. Slzy, vztek, nadávky, bolest, které později vystřídá apatie. Většina z nás se z toho dříve nebo později dostane, ale i tak to období pláče a smutku hrozně bolí. Dá se nějak uniknout před tou bolestí, depresí a strachem? Přežít rozchod s partnerem a psychicky se nesesypat? Určitě je to složité, ale jde to. (Zdroj: Tu)

Jak pozvat kluka na rande?

31. března 2011 v 16:29 | Aduš♥
Už se spolu nějaký ten pátek znáte, je to tvůj kamarád, známý, brácha od kámošky nebo spolužák. Najednou sis uvědomila, že se na něj díváš jinak než na ostatní kluky, těšíš se na něj a kdykoli jste spolu, je ti skvěle. Z jeho chování cítíš, že ani ty mu nejsi lhostejná. Jenže on se nemá k tomu, aby tě pozval na rande. Jak ho máš tedy nenásilně pozvat na rande ty? (Zdroj: Tu)

Techniky líbání

6. března 2011 v 14:58 | Happy-love1


Líbání Lehoučkými dotyky
Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.
(Zdroj:Tu)
Click na Cč.↓

Kdy je na čase ukončit vztah

6. března 2011 v 14:30 | Happy-love1

Sama určitě víš, že to občas mezi tebou a tvým miláčkem jednoduše neklape, takové období je ve vztazích ale zcela normální a běžné. Vyjímkou jsou takové vztahy, které už prostě nemají pokračování a tou nejlepší možností je ukončení. A zde hraje hlavní roli si přiznat, že vztah prostě neklape a nemá cenu v něm dále pokračovat. Jak ale vůbec zjistíš, jestli je právě tohle tvůj případ a že ty jsi ta, která by měla vztah ukončit dříve než to udělá sám tvůj kluk?

Varovné signály

Asi si občas pokládáš otázku, jak správně poznat, že vztah už nemá cenu nijak zachraňovat. Samozřejmě to bývá velmi často složitou situací. Díky bohu však existuje mnoho způsobů, jak přijít na to, že tvůj vysněný princ prostě není pro tebe ten pravý. Seznam se s těmito varovnými signály i ty!
(Zdroj:Tu)

Co dát klukovi k narozeninám (Vánocům, svátku, Valentýnu atd.)

6. března 2011 v 14:10 | Happy-love1
©Aduš:
Možností je spousta ;).
Fantazii se meze nekladou a výběr dárku je na každém z nás.
Ale takové nejlepší nebo spíš nejtradičnější dárky jsou třeba:
 • Tričko
 • Hrníček nebo zarámovaný obrázek s Vaší fotkou
 • Řetízek (na krk nebo na ruku)
 • CD jeho oblíbené skupiny
Tohle bylo jen pár příkladů, ale snad Vám to aspoň trochu pomůže :).
©Aduš: Já jsem svému klukovi koupila stříbrný řetízek na ruku a myslím, že byl spokojený :).

Kluci a jejich holky

5. března 2011 v 23:04 | Happy-love1

Jak si představují ideální holku?
 • 36% - Vtipná
 • 19% - Krásná v obličeji
 • 14% - Chytrá
 • 11% - Sebevědomá
 • 10% - Pěkná prsa
 • 7% - Sexbomba
 • 4% - Sexy zadeček
------------------------------

Rozdíly v holení

5. března 2011 v 22:52 | Happy-love1

Kluci
-
Vleze si do koupelny, podrbe se na bradě a pak se podrbe v rozkroku
- Pozoruje se zkoumavě v zrcadle a hledá stopy po chloupcích rašících pod nosem
- Nic nenajde
- Popadne zrcátko, které táta používá při holení a pozoruje se zblízka
- Objeví jeden chlup-JO!
- Rozzáří se jak sluníčko a vítězně si zabuší na prsa
- Přemýšlí-použít pěnu a holítko nebo strojek?
- Vezme si tátův holící strojek a zapne ho
- Při pohledu na rotující břity mu naskáče husí kůže
- Takže se raději rozhodne pro mokré holení

 
 

Reklama