Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Proč toužíme po klucích, kteří nás nechtějí?

2. dubna 2011 v 13:58 | Aduš♥ |  Kluci
Právě tě odmítl kluk, kterého jsi balila, nebo jsi dostala kopačky a marně přemýšlíš, proč se vždycky zamiluješ do kluka, který tě nechce, nemiluje a neváží si tě. Jak ze začarovaného kruhu ven?
Potkáš kluka. Zamiluješ se do něj, on do tebe, vaše láska je podobně silná a je to prostě ideální. Hezky se to poslouchá, realita je ale jiná. Většinou jeden z vás miluje víc a z téhle nevyrovnanosti můžou pramenit velké problémy. Ty mu budeš vyčítat, že tě nemiluje stejně silně, jako ty jeho. Nebo on bude mít výčitky, proč k tobě nedokáže cítit totéž, co ty k němu. Budete se oba trápit a nakonec vám na to může vztah i umřít.
(Zdroj: Tu)

Nemusí to ale dojít ani takhle daleko. Ty po něm šílíš, on o tobě ale možná nemá ani tušení. Nebo má? Nevíš, protože do hlavy mu (bohužel) nevidíš. A tohle tě dráždí ještě víc a začínáš v tom být až po uši.

Kde je kámen úrazu? V tom, že my holky milujeme víc než kluci? Tohle je ale omyl. Nemilujeme víc, jen svou lásku dáváme víc najevo. Možná až zbytečně moc.

Nezájem rajcuje

Většinou nás přitahují takoví kluci, u nichž nemáme jistotu, jak moc nás mají ve skutečnosti rádi. A pro kluky platí totéž. Když kolem něj poletuješ, švitoříš a láska z tebe doslova čiší, nebudeš pro něj tolik atraktivní, jako holka, která je tajemná a musí ji dobývat. V tom to je!

Čím víc musíš o tom dotyčném přemýšlet, jestli se mu líbíš, tím víc na něj myslíš a přijde ti čím dál tím víc atraktivní.

Takže trik pro vztahy s kluky zní: nedávej mu hned od začátku najevo, jak hotová z něj jsi. Nech ho, ať si nad tím trošku láme hlavu. Pokud budeme druhé udržovat v nejistotě o našich citech k nim, zvedneme tím jejich zájem o nás," tvrdí autoři nedávného výzkumu na toto téma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama