Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Jak ho přinutit k rozchodu?

9. dubna 2011 v 13:13 | Aduš♥ |  Kluci
Opravdu jsi ho milovala, zažili jste spolu spoustu neopakovatelných chvil, anebo jste spolu teprve krátce, ale on už ti neskutečně leze na nervy, jenže teď si nepřeješ nic jiného, než abyste se rozešli a tys od něj měla konečně pokoj! Před očima to slůvko máš pořád - rozchod, rozchod! Ale jak to udělat? Nechceš být ta zlá a neumíš se rozcházet. Jenže zůstat s ním také nepřichází v úvahu. Rozchod je nutný! Co teď? (Zrdoj: Tu)

Je takový rozchod dobrý nápad?

Ze všeho nejdříve se sama sebe zeptej, zda je dobrý nápad, být tak hrozná, abys ho donutila k rozchodu? Pokud víš, že v minulosti ho každá dívka, kterou miloval, nechala nebo, že je hodně citlivý a při slově rozchod, málem brečí, asi to nebude nejlepší řešení. Pokud víš, že byl dokař, rozešel se už s desítkou holek, je citlivý asi jako pařez nebo se k tobě v poslední době chová opravdu hodně hnusně, tak směle do toho!

Slečna dotěrná = rozchod!

Ano, chceš se s ním rozejít, tak proč bys za ním měla dolézat? Protože kluka nic neodradí víc, než dívka, která s ním chce být neustále! Každých pět minut mu piš smsky, několikrát za den mu zavolej, kde a s kým je nebo co dělá. Můžeš zkusit také "dětské" prozvánění, které většina kluků nesnáší. Prostě ho každou čtvrt hodinu prozvoň. Když ti bude psát, co se děje, napiš, že na něj pořád myslíš a proto ho prozváníš, aby si vzpomněl i on na tebe. Nezapomeň na sladké přezdívky, jako je "čumáček, broučíček, prdelínek". Jestli víš, kdy má trénink, zápas nebo kdy někam razí s kamarády, vezmi sebou bandu kámošek, jděte na stejné místo a buď svého "miláčka" hlasitě povzbuzuj nebo mu naopak udělej scénu, že je pořád s klukama a nemá na tebe čas. Když vydržíš alespoň dva týdny, uteče od tebe s křikem, takže rozchod zaručen!

Slečna ignorantská = rozchod!

Odhodlal se ti po několika dnech napsat a zve tě do kina. Na mobilu máš tři nepřijaté hovory a na icq ti od něj bliká zpráva, že se omlouvá, že ti dlouho nenapsal a jestli s ním nechceš jít na nějakou akcičku. Ignoruj ho a nikde mu neodepisuj. Když se bude chtít stavit, neotevírej mu nebo mu napiš stručně "Nemůžu, jsem s někým venku." Možná je to trochu krutá metoda, ale když se s tebou měsíc neuvidí, dojde mu, že už to asi nadále nemá cenu a jediným řešením je rozchod.

Slečna (ne)dokonalá = rozchod!

Víš, jak mu vadí, když si na něco stěžuješ nebo když o sebe přehnaně pečuješ, takže jestli chceš rozchod, udělej ze sebe barbie. Takže až se s ním uvidíš, nezapomeň na sobě mít dostatek make-upu, stíny jako do cirkusu, výraznou rtěnku a nějaký krátký topík. To nevadí, že jdeš do školy a ne na diskotéku! Zmiň se, že po škole jdeš do solárka s Anet, i když si jí do včerejška, stejně jako tvůj přítel, nenáviděla a pak do posilovny, protože se nemůžeš dívat na ty své nechutné špeky. Jo, a že už asi nebudete moct chodit na pizzu, protože držíš dietu a můžeš jíst jenom zeleninu a jogurty. "Mimochodem, tys říkal, že se ti nelíbí gelové nehty? Hádej kdo je na ně zítra objednaný!" Potom pohoď hřívou i kabelkou a směle odkráčej. Když budeš tyhle řeči vést dostatečně dlouho, začnou mu lézt na nervy a slovo rozchod mu bude čím dál tím častěji přicházet na mysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama