Reklamky (Tu)                  Chatuj :)>Chat<

Líbání – exkluzivní návod

31. března 2011 v 18:50 | Aduš♥ |  Kluci
©Aduš♥: No tak k těmhle návodům...Mě teda trochu pomohl, ale samozdřejmě je to na každém z nás :))
Vše co si chtěla vědět o pusách, polibcích a technikách líbání ti přináší speciální líbací návod, který je určen nejen začátečnicím. Přinášíme ti rady a triky, jak se stát neodolatelnou sexy dračicí a jedním polibkem získat každého chlapa. Možná nelze naučit skvěle líbat podle nějakého návodu, ale určitě lze získat alespoň základní přehled o tom, čemu by si se měla vyvarovat. (Zdroj: Tu)


Úvod do líbání

Všude se dočteš to stejné - líbání s klukem nelze naučit a vše musí vycházet z tvých pocitů a situace. Do určité míry je to určitě pravda. Na druhou stranu to ale neznamená, že neexistuje seznam základních pouček a pravidel, které je před a během líbání dobré dodržovat. Přece jenom je líbání aktivita jako každá jiná, takže i v ní se můžeš časem zlepšovat. Důležité je nemít strach, naslouchat signálům partnera a být přirozená. Možná pak sebe sama překvapíš tím, jak ti líbání přijde snadné.

Před líbáním

Líbání je dost intimní záležitost, během které jsi klukovi opravdu blízko nejen psychicky, ale i fyzicky. Především kvůli té druhé blízkosti je bez nadsázky vhodné zkontrolovat čistotu chrupu, svěžest dechu a případné nedostatky dohnat vyčištěním respektive Tic Tacem nebo žvýkačkou. Třebaže ještě neztratila žvejka příchuť, musíš se jí vždy před líbáním zbavit. Popraskané nebo vysušené rty si potři balzámem. Pokud chceš kluka trošku potěšit, může být klidně s příchutí. Lahodně ovocné polibky si určitě zapamatuje. Při polibku se k tobě přiblíží nejen partnerovo rty, ale i nos! Správné pachy dělají své, takže klidně můžeš vsadit na trošku oblíbeného parfému stříknutého na tvůj krk.

Těsně před polibkem

Oba se chcete políbit, vaše rty se přibližují a brzo se setkají ve sladkém polibku. Dej na své pocity a pokud chceš kluka obejmout kolem ramen, klidně to udělej. Poslední krok by vždy měl být na tobě. Směřuj partnerovo ruce tam, kam je ti to příjemné. Většině kámošek se například líbí, když je kluk během polibku hladí ve vlasech.

Oči zavřené nebo otevřené?

Zde záleží pouze na každé z nás, ale drtivá většina lidí má při líbání oči zavřené. Není to z toho důvodu, že by si snad během líbání představovali někoho jiného. Víš ale, co se říká? Ten, kdo má při líbání oči otevřené, často přehlédne to nejdůležitější.

Techniky líbání

Zde je seznam nejběžnějších technik líbání. Techniky ber pouze jako návod, základem je se u líbání uvolnit a vše pak půjde úplně samo.
1. Něžné líbání
Polibky nemusí být vždy vášnivé jak z těch nejdivočejších filmů. Často stačí se něžně dotýkat rty a pusinky jen tak dávkovat všemožně na pusu či krk partnera. Rtů se dotýkej zlehka a vždy jen chviličku. Odvážnější mohou rty partnera jemně olíznout špičkou jazyka, přejíždět po nich ze strany na stranu a citlivě na ně foukat. Po chvilce určitě partnerovi půjde vzrušením mráz po zádech. Rty se při takovém líbání prokrví, stávají se citlivějšími a plnějšími.
2. Zapojení zubů
Že nemají zuby při líbání co dělat? Tak to rozhodně není pravda, jen je zapotřebí dostatek opatrnosti. Během líbání můžeš zuby jemně stisknout dolní ret partnera. Podobné zlobení ho určitě překvapí. Pro první polibky ti zapojení zoubků moc nedoporučuji, protože by si mohla kluka klidně i vystrašit.
3. Hra rtů
Takový mladší bráška francouzského polibku je následující postup líbání. Stiskni partnerův dolní nebo horní ret mezi své a něžně ho saj. Pozice hlavy můžeš měnit, hlavně nezapomínej pravidelně dýchat. Rty se díky sání stávají opět citlivější a tím pádem i vzrušivější.
4. Francouzský polibek
Líbání jazykem neboli francouzák je pravděpodobně jednou z nejobávanějších technik líbání, ale nemusíš mít strach. Jemně pootevři ústa a vklouzni špičkou jazyka mezi rty partnera. Jazykem přirozeně pohybuj tak, jako by si s ním kroužila dovnitř a ven. Velkou roli během francouzského líbání hraje partner. Vaše jazyky by měly být sladěné a zbytečně se ve spojených ústech nepřetahovat o dominanci. Za žádnou cenu se nesnaž svůj jazyk strčit klukovi až do krku, to rozhodně není dobrá cesta. Pokud se o něco podobného snaží partner, můžeš mu říct, že preferuješ jemnější zacházení. Přílišná snaha k francouzskému polibku nepatří, nech se raději unášet krásou okamžiku.
5. Zkrátka líbání!
Jaká je tedy ta správná technika líbání? Žádná správná není, záleží pouze na tobě a tvém klukovi, která z nich je pro vás v daný okamžik ta pravé. Jednotlivé techniky můžete libovolně kombinovat. Po chvilce ladění poznáte, co se vám líbí.

Jak se naučit líbat?

Hodně z nás se naučilo líbat nejdříve s plyšákem nebo kámoškou. Není na tom ve výsledku nic špatného, ale rozhodně to není ta nejvhodnější cesta. Líbání nelze naučit čtením článků a tajnými pokusy s kámoškou. Líbání je něco, co se musí zkrátka zkusit ve správný moment se správným člověkem. Pokud tě tvůj první polibek teprve čeká, nesnaž se příliš soustředit. První pusa je zkrátka něco kouzelného, co je škoda propásnout kvůli stresu z případného trapasu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama